Seramik kaplama

 

 

 • Seramik Kaplama

  Araç boya yüzeyinde oluşabilecek doğal ve endüstriyel tahribatları önlemek amacıyla geliştirilmiş olan bu ürün ve özel uygulama tekniği tarafımızdan eğitilmiş, sertifikalı otomobil koruma teknik personelleri tarafından araçlara profesyonelce uygulanır.

  Aracınızın boyası uygulama sonrasında, olumsuz doğa koşullarının meydana getirebileceği(hava kirliliği, çamur, asit yağmurları vb.) etkilerden tam anlamıyla korur. Yapılan uygulama ağaç reçinelerinin, kuş dışkılarının ve böcek yapışmalarının ihtiva ettiği asit türlerinin boya yüzeyinde yapacağı tahribatın etkisini geciktirir. Ayrıca Seramik Kaplama işlemi sayesinde güneşin zararlı ultraviyole ışınlarının araç yüzeyinde oluşturacağı matlaşmayı da engeller.

  Seramik Kaplama’nın Üstün Özellikleri

   

  1.       Seramik Kaplama esnek bir yapıya sahiptir.

      Araç kaplama uygulamalarında güneş, yağmur, kar gibi hava şartlarından kaynaklanan ısı değişimleri genleşmelere neden olduğunda boya ve vernik katlamaları çatlamaktadır. Seramik Kaplamanın esnek yapısı ise tıpkı aracın orijinal verniği gibi esnek bir yapıya sahip olduğu için kapladığı yüzey ile birlikte hareket eder. Böylece uzun süre dayanabilen bir koruma oluşturur.

  2.     Seramik Kaplama insan sağlığına ve çevreye zarar vermediğine ilişkin sertifikalıdır. Özellikle ürünün uygulanması esnasında uygulayan usta ve etrafındaki diğer personel ürünü solumakta ve ürüne dokunmaktadır. Kimyasal karışım içeriğine sahip olan bu ürünün insan sağlığına ve ortama zarar vermemesi çok önemlidir. Sonax’ın bu ürününün insan sağlığına zarar vermediği test sonuçlarıyla kanıtlanmış olup sertifikasyona bağlanmıştır.

  3.     Seramik Kaplama yüzeysel çizikleri dolduran, örten ve kaplayan bir özelliğe sahiptir. Seramiğin yüzeyine sürülen sır kaplama gibi Seramik Kaplama da örtücü ve kaplayıcı özelliğe sahiptir.

   Seramik Kaplama’nın Avantajları

  • ·  Florin içermeyen formül
  • ·  Ekstra pürüzsüzlük ve parlaklık
  • ·  Esnek boya yüzeyi
  • ·  Yoğun, derin parlaklık ve uzun süreli koruma
  • ·  Çizik doldurma ve kapatma etkisi
  • ·  36 ay boyunca boya ve parlaklığı koruyan kaplama

Facebook

Özel Tavsiyeler

Fotoğraflarımızdan

İletişim

0541 519 20 70

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.